Szokująca prawda o odchudzaniu!

Strona główna » Szokująca prawda o odchudzaniu!

Czy wiesz, że zdecydowana większość osób, które kiedykolwiek próbowały się odchudzać w ciągu 2 lat po zakończeniu odchudzania powraca do masy ciała sprzed diety? Dzieje się tak dlatego, że nie robią jednej, bardzo ważnej rzeczy. Chcesz dowiedzieć się co to za rzecz? Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się jaka jest szokująca prawda o odchudzaniu.

Co sprawia, że niektórzy trwale chudną? Nie jest to żadna specjalna dieta, którą będziesz stosować przez tydzień czy miesiąc. Nie jest to żaden lek czy suplement, który będziesz brać i to na zawsze rozwiąże Twój problem z nadwagą. Nie jest to żaden zabieg kosmetyczny, operacja plastyczna ani nic w tym stylu. Tego typu metody cieszą się ogromną popularnością. Wydają się być szybkie, proste i przyjemne. Mają jednak jedną poważną wadę. Nie działają.

Co zrobić, żeby odchudzanie było skuteczne?

Żeby schudnąć raz na zawsze i nie doświadczyć efektu jojo trzeba trwale zmienić swoje nawyki żywieniowe. Nawyki żywieniowe to po prostu nasz sposób odżywiania się, wszystkie czynności związane z jedzeniem, które wykonujemy rutynowo. Nie jest to tylko sama czynność jedzenia. Jest to też planowanie, przygotowywanie posiłków, a nawet robienie zakupów spożywczych

Brak trwałych efektów odchudzania u większości osób wynika właśnie z braku trwałych zmian nawyków żywieniowych. Zmiana nawyków żywieniowych z pozoru brzmi banalnie. Jednak w praktyce okazuje się, że nie jest to takie łatwe. Sukces zapewni ci przede wszystkim stopniowe wprowadzanie zmian. Jeśli nagle przewrócisz swoje odżywianie do góry nogami, szybko powrócisz do swoich starych nawyków. Zacznij od małych kroków. Jeśli do tej pory słodycze jadłaś 5 razy w tygodniu, to na początek zmniejsz tę ilość do 3 razy. Stopniowo staraj się dążyć do tego, aby tych słodyczy było jak najmniej. Oczywiście od czasu do czasu mogą się one pojawić w diecie i nie ma w tym nic złego. Najważniejszy jest umiar.

Trwała zmiana nawyków zapewni Ci sukces!

Zmiana nawyków żywieniowych to jest właśnie to, co pozwoli Ci schudnąć i utrzymać wymarzoną, szczupłą i wysportowaną sylwetkę. Warto poświęcić trochę czasu na naukę o zdrowym stylu życia. Dzięki temu będziesz wiedzieć jakie produkty kupować w sklepie, jakie lepiej ograniczyć, a jakich najlepiej unikać. Nauczysz się radzić sobie podczas wyjść do restauracji i rodzinnych spotkań. Jeśli naprawdę zastosujesz całą tą wiedze w praktyce już nigdy więcej pamiątką z wakacji nie będzie kilka dodatkowych kilogramów. Trwała zmiana nawyków żywieniowych sprawi, że schudniesz i efekt jojo nigdy Cię nie dopadnie.

Trwała zmiana nawyków jest niezbędna, żeby schudnąć. Oto cała szokująca prawda o odchudzaniu. Oczywiście nie jest to łatwe zadanie. Właśnie dlatego efekt jojo dotyka tak wielu osób. Jednak jest to konieczne, jeśli chcemy zachować szczupłą sylwetkę na lata, nie tylko do lata.

DOŁĄCZ I TRENUJ Z RUMAKIEM

Trwają zapisy na moje wyjątkowe prowadzenie Metamorfoza GOLD 2021!

Jeśli chcesz:

– Schudnąć i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej z brzucha i ud

– Trenować w domu tak, żeby mieć efekty

– Utrzymać szczupłą sylwetkę na lata, nie doświadczyć efektu jojo

>>>KLIKNIJ TUTAJ<<<
I DOŁĄCZ DO MNIE JUŻ TERAZ!

Nie masz na co czekać, lepszej okazji nie będzie! Zapisy kończą się w sobotę o 23.59. Ilość miejsc jest bardzo ograniczona!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz moją historię

Odtwórz wideo

Metamorfozy moich podopiecznych

Opinie o moim prowadzeniu

kliknij żeby powiększyć

Nowości na blogu

Blog

Szokująca prawda o odchudzaniu!

Czy wiesz, że zdecydowana większość osób, które kiedykolwiek próbowały się odchudzać w ciągu 2 lat po zakończeniu odchudzania powraca do masy ciała sprzed diety? Dzieje

Czytaj więcej »
Blog

5 sposobów na brak motywacji

W walce o szczupłą, wysportowaną sylwetkę niezbędna jest przede wszystkim odpowiednia motywacja. Jednak każdemu zdarzają się gorsze chwile. Dlatego przedstawiam Ci 5 sposobów na brak motywacji.

Czytaj więcej »
Blog

Mało znane sposoby na odchudzanie

Żeby schudnąć nie wystarczy mniej jeść i więcej się ruszać. Dlatego, żeby ułatwić sobie odchudzanie warto poznać inne, bardzo skuteczne, ale mało znane sposoby, które pomagają w pozbyciu się nadprogramowych kilogramów.

Czytaj więcej »